Çarşının köklü markalarından olan Seyhan Yücel, Mimar Kemalettin Caddesinde 2700 m2 alana sahip şık ve ferah bir showrooma geçiş yaparak güzel bir adım daha attı. Hem toptan hem de perakende alanlarında hizmet veren firmanın, Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Kosova ve Bulgaristan başta olmak üzere Avrupanın genelinde bir müşteri portföyü vardır.

Arap coğrafyasında ise, Ürdün, Filistin, Tunus, Cezayir ve Irak ülkelerini bünyesinde bulunduran firmamız, müşteri memnuniyetini baz alarak daha iyi bir hizmet verebilmek için bu önemli karar doğrultusunda Mimar Kemalettin Caddesi’nin merkezinde bulunan bu konumda, toptan ve perakende için klas bir showroom kurdu.

Firmanın sahibi olan Seyhan Hanım yeni showroomlarına geçmelerini şu sözlerle ifade etti : “30 yıllık perakendecilik deneyimimizle kusursuz bir müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için Mimar Kemalettin’in merkezinde Vip Showroomumuzda, doğru lokasyonda, toptan ve perakende alanı oluşturduk. 2024 sezonuna 450 yeni modelden oluşan koleksiyonumuzla hizmet vermeye başladık. Misafirlerimizi ağırlamak bizler için her zaman bir onurdur.”