Ailesinden gelen alt yapısıyla beraber 16 yıldır gelinlik sektörünün mutfağında yetişen Mehmet Ali Bülbül…

Ailesinden gelen alt yapısıyla beraber 16 yıldır gelinlik sektörünün mutfağında yetişen Mehmet Ali Bülbül, Türkiye’de gelinlik camiasının buluşma noktası olan Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde mağazasını açtı. “Her şeyi babamdan gördüm, hem ustam hem babam.” diyerek babası Mustafa Bülbül’e minnetlerini ileten Mehmet Ali Bey, haute couture çalışarak her ürününe farklı bir ruh katıyor.
“Yaşamın içindeki insanlardan, doğadan ve doğanın renklerinden ilham alıyorum.” diyen Mehmet Ali Bülbül, bütün imalat sürecinde bizzat rol alarak, son tüketicinin neden hoşlanıp hoşlanmadığını çok iyi analiz ederek adeta müşterilerinin zihnini okuyor.

Helen tarzı ürünlerinde iddialı olduğu kadar Araplara özel olarak hazırladığı koleksiyonlarında da bir o kadar iddialı olan One Rose; yurt içi müşterisinin çoğunluğuna ulaşırken, yurt dışında ise Kuveyt, Ürdün, Filistin, Libya, Almanya ve İtalya’ya başta olmak üzere ihracatına hız kesmeden devam ediyor.
Mimar Kemalettin Moda Merkezi’ndeki One Rose’un 6 katlı mağaza ve atölyesi şık dizaynı ile göz kamaştırıyor…

Yeni koleksiyonuyla adeta büyüleyen One Rose; 2020’ye dair umutlu olduklarını dile getirirken, ne istediğini bilen ve kararlı yeni neslin, çalışmalarına büyük kolaylık sağladığını sözlerine ekledi.