Milano, 4-5 Ekim 2023 – Villa Borromeo D’Adda

4-5 Ekim tarihlerinde Milano, düğün sektörünü yeniden keşfetmeyi amaçlayan yenilikçi bir konsept olan White Wedding Platform’un lansmanına ev sahipliği yapacak.

White Wedding Platform, butik sahipleri, alıcılar, gazeteciler, kişisel stilistler, üreticiler, tasarımcılar, influencer’lar ve müşteriler arasında iletişim ve bilgi alışverişini kolaylaştıran çok yönlü bir platformdur. İki gün sürecek etkinlik, düğün endüstrisinin geleceğini şekillendiren canlı bir profesyoneller topluluğu oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Sektör uzmanları, düğün modası trendleriyle tanışabilecek ve ünlü Avrupalı gelinlik markalarının yeni koleksiyonlarını ilk kez görebilecekler.

Zarif Villa Borromeo D’Adda’da gerçekleşecek olan bu iki günlük etkinlikte bir Defile, Showroom ve konferanslar ile ustalık sınıflarından oluşan bir Eğitim Programı yer alacak.

4 Ekim’deki defile Beyaz Düğün Platformu’nda gerçekleşecek. Yirmi dört Avrupalı gelinlik ve gece kıyafeti markası, üreticisi ve tasarımcısından oluşan etkileyici bir kadro, 2024 yeni koleksiyonlarını sergileyecek. Düğün modası, makyaj ve saç alanındaki en son trendleri sergileyerek gelinler için çarpıcı görünümler sunacaklar.

5 Ekim’de düğün endüstrisi uzmanları, sektörün içinden gelenler ve müşteriler için dinamik bir platform olarak hizmet veren Showroom alanını ziyaret etme fırsatı bulacak. Butik sahipleri yeni düğün markalarını keşfetme fırsatı bulurken, tasarımcılar ve üreticiler de özel sözleşmeler imzalayabilecek. Showroom alanı, düğün endüstrisi içinde güçlü bir topluluk oluşturmayı, yenilikçi fikir alışverişini teşvik etmeyi ve beklentileri aşan düğünler yaratmak için sınırları zorlamayı amaçlamaktadır.

Aynı gün Beyaz Düğün Platformu’nun bir dizi konferans ve ustalık sınıfı içeren Eğitim Programı da gerçekleştirilecek. Bu program düğün modasına taze fikirler ve yaratıcı yaklaşımlar sunmakta ve konukların en son modern gelinlik trendleriyle tanışmalarına yardımcı olmaktadır.

Etkinlik mekanı, zengin barok iç mekanlara ve bir bahçeye sahip neoklasik bir 18. yüzyıl villası olan Villa Borromeo D’Adda, bu olağanüstü etkinlik için zarif bir zemin sağlıyor.

4 Ekim’de – davetiye ile ücretsiz giriş.

5 Ekim’de – https://wwplatform.com web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırarak ücretsiz giriş.

Medya soruları ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: [email protected]

 


Bridal fashion show in Milan: the future of the wedding industry will be redefined at the White Wedding Platform

Milan, 4-5 October 2023 – Villa Borromeo D’Adda

On October 4-5 Milan is set to host the launch of the White Wedding Platform – an innovative concept aimed to reinvent the wedding industry.

The White Wedding Platform is a multifaceted platform, facilitating communication and knowledge exchange among boutique owners, buyers, journalists, personal stylists, producers, designers, influencers, and customers. The 2-day event aims to create a vibrant community of professionals, shaping the future of the wedding industry.

The industry experts will be able to get acquainted with wedding fashion trends and see for the first time the new collections of famous European brands of wedding dresses.

Taking place at the exquisite Villa Borromeo D’Adda, this two-day event will feature a Fashion Show, Showroom, and an Edutainment Program with lectures and masterclasses.

On October 4 the Fashion Show will take place at the White Wedding Platform. An impressive lineup of twenty-four European bridal and evening wear brands, producers and designers will feature their new collections 2024. They will display the latest trends in wedding fashion, makeup, and hair, presenting stunning looks for brides.

On October 5 the wedding industry experts will have an opportunity to visit the Showroom space which serves as a dynamic platform for industry insiders and customers. Boutique owners will have the opportunity to explore and discover new wedding brands, while designers and producers will be able to conclude exclusive contracts. The Showroom space aims to foster a strong community within the wedding industry, promoting the exchange of innovative ideas and pushing the boundaries to create weddings that surpass expectations.

On the same day there will be the Edutainment Program of the White Wedding Platform with a series of lectures and masterclasses. It offers fresh ideas and creative approaches to wedding fashion and helps the guests to get acquainted with the latest modern bridal trends.

The event location, Villa Borromeo D’Adda, a neoclassical 18th-century villa with opulent baroque interiors and a garden, provides an elegant backdrop for this extraordinary occasion.

On October 4 – the free entrance by invitation.

On October 5 – the free entrance by pre-registration on the website – https://wwplatform.com .

For media inquiries and further information, please contact: [email protected]