Düşler Atölyesinin hikayesi nedir?

Balkan kostümleri yapan bir aile firması olarak 2014 yılında faaliyete geçtik ve kısa sürede sektörün önüsü olduk. Yaptığımız tasarımlar ile trendleri yakalarken, yaptığımız organizasyonlar da medyada çokça ilgi çektik. Şimdilerde ise Mimar Kemalettin Moda Merkezinde açtığımız 5 katlı 2. şubemiz ve tasarımlarımız ile kendimizden söz ettirirken üretim hacmimizi artırarak yurtiçi ve yurtdışı toptan&parekende siparişlerimize devam ediyoruz. Özel ölçülü dikim yapan firmamız bir çok lüksü hayallerine ulaştırmak isteyen gelinlere sunuyor..!

Festival, ödül töreni ve tv programlarına katılım sağladığınızı biliyoruz. Bu medya serüveniniz nasıl başladı ve firmaya olan katkılarını nasıl yorumlarsınız? 

Biz Düşler Atölyesi ailesi olarak çıktığımız bu yolda özgün ve elegant tasarımlar yaparak fark edildik. Şu an Türkiye’de yapılan tüm Balkan konseptli işlerin aranılan yüzüyüz. Tv programlarında birçok projede Balkanlı olarak yöremizi tanıtmak bize gurur veriyor. Şu ana kadar çıkmadığımız ulusal kanal kalmadı, bu da görünürlüğü arttırdıkça ürettiğimiz ürünlerin satışını ve popülerliğini arttırdı. Yepyeni projeler yolda..!

Üretim süreciniz nasıl işliyor?

Çok iddialı olabilir fakat müşterimizin bize gelmesi yeterli, Abiye, şalvar veya gelinlik; hayal ettikleri ürünleri kendi üretim bünyemizde minimum sürede el işçiliği ile teslim ediyoruz. Model yapan ekibimizin hayal gücü çok fazla, üretim kalitemiz fazlası ile yüksek, bizi tercih eden müşterilerimizin toptan ya da perakende de mağazamızdan mutsuz çıkma imkanı yok.

Gelecek planlarınız nedir?

Biz, sürdürülebilirliğine önem veren bir firmayız. Bir çok başarı ödülüne layık görüldük. Bundan sonrasında da üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Üretim hacmimiz her geçen gün artıyor, artırmaya da devam etmek istiyoruz dünya çapında tanınan bir mağaza olmak hedeflerimiz arasında. Bu serüvenin en heyecan verici hedefi ise Dünya markası olmayı hedeflemiş olup bu yolda emin adımlarla geçen gün hedeflerimize yaklaşıyor olmamız.

 

intagram : @dusleratolyesi.modaevi