Mambo Couture’ü bu sayımızda tekrar kapağımızda ağırlıyoruz.

Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle İstanbul abiye çevrelerinin sevilen siması, Mambo Couture’ün yönetim kurulu üyesi ve baş tasarımcısı Sayın DR. Mahir Ghalayani ile firmanın enerjisini yansıtan samimi bir sohbet gerçekleştiriyoruz.

1– Wedding Style: Merhaba Mahir Bey, öncelikle sizi ve tasarımcı kimliğinizi biraz tanıyabilir miyiz?

Mahir Ghalayani: Mambo Couture’un kurucu ortağı ve tasarımcılarından biri olarak ilk günden beri hedefimiz dünyadaki tüm kadınların zevklerine hitap etmekti. Şirketimizin tasarımcı kimliği modern, yaratıcı ve şıklığa önem vermektedir.

2– Wedding Style: 2022 sezonuna bomba gibi bir giriş yaptınız ve Mambo Couture bu yılın en çok konuşulan ve aranılan markalarından biri oldu. Bu başarının temelinde Mambo Couture Ailesinin bitmeyen pozitif enerjisinin rolü nedir ve bu enerjiyi ve caizbeyi neye borçlusunuz?

Mahir Ghalayani: Bizim ekibimiz mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak için ekip olarak çalışmaya kendini adamış ve pozitif enerjiyle dolu bir aile gibidir. Sahne arkasındaki 7/24 süren çalışmalarımız, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tüm müşterilerimizin memnun olmalarını sağlıyor. Bizim Müşterilerimizi sürekli takip ediyor olmamız onları rahatlatıyor, müşterilerimiz bize güveniyor.3– Wedding Style: Bu sezon hem İzmir, hem İstanbul’da cıvıl cıvıl renkler ve güçlü bir organizasyonla fuarda yer aldınız. Nasıl geçti fuarlarınız? Artılarıyla eksileriyle iki fuar için de sizin görüşlerinizi alabilir miyiz?

Her kadın güzeldir ve Mambo Couture onların güzelliğini en iyi şekilde ortaya çıkarmayı ve vurgulamayı amaçlar.

Mahir Ghalayani: Müşterilerimiz fuarlardan çok memnun kaldılar. Geri bildirimler harikaydı ve herkes koleksiyonu sevdi, özellikle de özel olarak çıkardığımız yeni 2022 renklerimiz. Organizasyonumuz gerçekten harikaydı, herkeste olumlu hisler uyandırdı. Mambo’nun müşterileri çok mutluydu.

4- Wedding Style: Bu yıl BBFW iki senenin ardından 20 Nisan’da kapılarını tekrar tüm dünyaya açıyor, ve siz yine orada, Barselonada standınızla olacaksınız. Nasıl bir koleksiyon hazırladınız?

Mahir Ghalayani: Bu yıl hazırladığımız koleksiyon her zamanki gibi orijinal, seçkin ve freshti. Her zaman yeni renkler buluyor ve en trend kesimleri uyguluyoruz. Couture elbiselerde daha önce görmediğiniz Tarçın gibi bir renk örneğin bu yıl kullandığımız bir renk.

5- Wedding Style: Geçtiğimiz günlerde Beyrutta düzenlenen “Miss Beyrut”güzellik yarışmasının sponsoru oldunuz. Nasıl bir duygu ürünlerinizi güzellerin üzerinde görmek.

Mahir Ghalayani: Her kadın güzeldir ve Mambo Couture onların güzelliğini en iyi şekilde ortaya çıkarmayı ve vurgulamayı amaçlar. Mambo tasarımları birçok ülkeden gelen kadınlar tarafından giyildi ve böyle bir etkinliğe sponsor olmaktan gurur duyduk.

6– Wedding Style: Geleceğe dönük hedeflerinizi öğrenmek istiyoruz biraz. Mesela yurtdışında başka fuarlar var mı hedefinizde?

Mahir Ghalayani: Mambo Couture’un hedefi dünyadaki tüm fuarlara katılmak ve elbiselerimizi Beyrut’tan tüm Dünya’ya yaymaktır. Bildiğiniz gibi önümüzdeki günlerde Barselona’ya gideceğiz ve ondan sonra ABD için planlarımız var.

7– Wedding Style: Bu yıl Çeşme organizasyonumuzda ve İzmir Fuar Defilemizde yer aldınız. Geçen sayının kapağından sonra bu sayımızda da kapağımızı onurlandırdınız. Wedding Style Dergisi’nin çalışma presnsipleri ve etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mahir Ghalayani: Nalan Hanım ve ekibiyle Çeşme’de çalışmak harikaydı ve bu ekiple yeniden çalışmak bizim için büyük bir zevk. Ekibin tüm üyeleri harika bir iş ahlakına sahipler ve çok saygılılar. Bu harika çalışma ile ortaya çıkan tüm çabaları gerçekten takdir ediyoruz.

8– Wedding Style: Tasarımlarınızı oluştururken nelerden etkileniyorsunuz? Nedir en büyük ilham kaynağınız?

Mahir Ghalayani: Doğanın unsurlarından ilham alıyoruz. Yaz kapıda, tüm renkler doğal elementlerden etkileniyor. Güneş için Sarı ve Deniz için Mavi. İlham kaynağımız, kendine güvenen ve asil Mambo Couture giyen tüm kadınlardan aldığımız geri bildirimlerdir. Onları her zaman memnun etmeyi amaçlıyoruz.

 

 

We welcome Mambo Couture on our cover again in this issue.

 With his smiling face and positive energy, the beloved figure of Istanbul evening dress circles, the board member and chief designer of Mambo Couture, Mr. DR. We are having a sincere conversation with Maher Ghalayini that reflects the company’s energy.

1-Wedding Style – Hello Mr. Maher, first of all, can we get to know you and your designer identity a little bit?
1-Maher Ghalayini – As co-founder and one of the designers of Mambo Couture, our goal since day one was to cater for the tastes of all women around the world. The designer identity of our company is modern, creative, and classy.

2-Wedding Style – You entered the 2022 season and Mambo Couture became one of the most talked about and sought after brands of this year. What is the role of the endless positive energy of the Mambo Couture Family on the basis of this success, and to what do you owe this energy and charm?
2-Maher Ghalayini – We are a team constituted of a family full of positive energy and dedicated to work as a team to reach the best outcome possible. The 24/7 work behind the scenes ensures that all our customers are satisfied wherever they are around the world. Our customer follow up relieves them, our customers trust us.

3-Wedding Style – You took part in the fair with original colors and a strong organization both in Izmir and Istanbul this season. How were your fairs? Can we get your opinions on both fairs with their pros and cons?

Every woman is beautiful and Mambo Couture aims to reveal and emphasize their beauty in the best way.

3-Maher Ghalayini – Our customers really enjoyed the fairs. The feedback was great and everyone loved the collection specifically our new 2022 colors that we released exclusively. The organization was great, the vibes were positive, and Mambo’s customers were happy.

4-Wedding Style – This year BBFW is opening its doors to the whole world again on April 20, after two years, and you will be there again with your stand in Barcelona. What kind of collection did you prepare?

4-Maher Ghalayini – The collection we prepared is as usual original, exclusive, and fresh. We always come up with new colors and execute the trendiest cuts. Colors that you haven’t seen before as much in couture dresses such as cinnamon.

5-Wedding Style – You became the sponsor of the “Miss Europe” beauty contest held in Beirut recently. What a feeling to see your products on the beautiful ones


5-Maher Ghalayini – Every woman is beautiful and Mambo Couture aims to reveal and emphasize their beauty in the best way. Our Mambo designs were worn by international women and we are proud to have sponsored such an event.


6–Wedding Style – We would like to learn a little about your future goals. For example, do you have other fairs abroad in your target?

6-Maher Ghalayini – Mambo Couture’s goal is to participate in all fairs around the world and to spread our dresses from Beirut to the World. As you already know we’re going to Barcelona and then after that we have plans for USA.

7-Wedding Style – You took part in our Çeşme organization and İzmir Fair Fashion Show this year. After the cover of the last issue, you honored our cover in this issue as well. What do you think about the working principles and effectiveness of Wedding Style Magazine?


7-Maher Ghalayini – It was great working with Mrs. Nalan and the whole team in Çeşme and it is a pleasure to work with the team again. All the members of the team have great work ethic and are very respectful. We really appreciate all the efforts the put in to come out with this great work.


8-Wedding Style – What are your influences while creating your designs? What is your biggest inspiration?


8-Maher Ghalayini – We are inspired by the elements of nature. With Summer on the corner, all the colors are influence by natural elements. Yellow for the Sun and Blue for the Sea. Our inspiration is the feedback we receive from all women who feel confident and royal wearing Mambo Couture. We aim to make them satisfied always.