Erzurum’un gözde düğün mağazalarından Ferda Tuna Moda Evi’nin sahibi Ferda Hanım ve eşim Sedat Tuna’nın  biricik kızları Şeyda Tuna, özel bir firmada Dış Ticaret Uzmanı olarak görev yapmakta olan Murat Abu SHEHADEH ile 28 Ekim 2023 tarihinde, Erzurum Polat Rönesans Otel’de, 4 Kasım’da Ankara Lamozza İncek’te gerçekleşen rüya gibi iki ayrı düğün ile dünya evine girdi. Gelinlik ve Abiye camiasından Ferda Tuna’nın çalıştığı firmalar ve Türkiye moda sektörünün en iyilerinden dostlarının yanısıra Erzurum İş Dünyasından birçok önemli isimin katıldığı düğün törenleri oldukça ses getirdi. Düğünün ertesi gününün 29 Ekim’e denk gelmesi sebebiyle adeta bir Cumhuriyet Balosu coşkusu yaşandı.

Ferda Hanım, HotContact Samet Seferoğlu ve Ahmet Beyler, Elvia Moda Hasan Yılmazel ve Özlem Yılmazel, Mehmet ve Sevilcan Avdal, Rize Horasan Tekstil Habip ve Neriman Agun, Lüleburgaz Sedef Çeyiz Tamer ve Ayten Ermut, Saygın Abiye Cengiz Bey ve Meryem Hanım, Fulden Öktem ve oğlu, Aksesuare Cumhur Zeynep Özdemir, Ordu Bianco Vita Ufuk Ünal ve eşi, Aydın Hanedan Gelinlik – Ufuk Bey ve eşi, ortağı Name Hnm ve eşi gibi, düğünlerine katılım sağlayan Türkiye’nin çeşitli yerlerinden çalıştığı birçok firmanın yanı sıra, onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan saygıdeğer dostlarına müteşekkir olduğunu iletti.

Genç çift balayı için Paris ve İspanya’nın gözde tatil bölgelerini tercih ettiler.

Biz de Wedding Style ailesi olarak çiftimizi tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


 

THE HAPPIEST DAY OF FERDA TUNA FAMILY

Şeyda Tuna, the beloved daughter of Ms. Ferda and my husband Sedat Tuna, the owner of Ferda Tuna Fashion House, one of Erzurum’s favorite wedding stores, entered the world with Murat Abu SHEHADEH, who works as a Foreign Trade Specialist in a private company, on October 28, 2023 at Erzurum Polat Rönesans Hotel and on November 4 at Ankara Lamozza İncek. The wedding ceremonies attended by many important names from the Erzurum Business World as well as the companies Ferda Tuna from the wedding dress and evening dress community and her friends from the best of Turkey’s fashion industry made quite a noise. Since the next day of the wedding coincided with October 29th, there was almost a Republic Ball enthusiasm.

Ms. Ferda, HotContact Samet Seferoğlu and Ahmet Beyler, Elvia Moda Hasan Yılmazel and Özlem Yılmazel, Mehmet and Sevilcan Avdal, Rize Horasan Tekstil Habip and Neriman Agun, Lüleburgaz Sedef Çeyiz Tamer and Ayten Ermut, Saygın Abiye Cengiz Bey and Meryem Hanım, Fulden Öktem and her son, Aksesuare Cumhur Zeynep Özdemir, Ordu Bianco Vita Bianco Vita Ufuk Ünal and his wife, Aydın Hanedan Wedding Dress – Mr. Ufuk and his wife, his partner Name Hnm and her husband, as well as many companies they work with from various parts of Turkey who participated in their wedding, as well as their esteemed friends who did not leave them alone on this happy day.

The young couple preferred Paris and Spain’s favorite holiday destinations for their honeymoon.

As Wedding Style family, we congratulate our couple and wish them a lifetime of happiness…