Üst düzey gelinliğin Türkiye’deki önde gelen isimlerinden Novabella’nın başarılı ve sevilen kurucusu Mustafa Karakaya ve özel bir şirkette bütçe danışmanlığı yapan nişanlısı, Denizli’li güzeller güzeli Ezgi Eraslan, Marriott Asia Hotel’de 24 Aralık’ta “dostlarla birlikte eğlence” nin ön planda tutulduğu muhteşem bir düğünle evlendi.

Orkestradan ziyade perküsyon şovlar eşliğinde eğlenceli bir düğün tasarlayıp, dostlarıyla birlikte unutulmaz bir gece geçirmek isteyen Karakaya çiftinin Christmas temalı düğünü Fiyonk Organizasyon tarafından tasarlandı ve gerçekleştirildi.

Aile, arkadaşlar ve dostlardan oluşan 300 kişilik düğünde akşam saat 8’de kıyılan nikahın ardından Devrimcan Kapdan adlı sanatçının dinamik performansıyla eşlik ettiği yemekte tüm davetliler oldukça eğlenceli vakitler geçirdiler.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu, güzelliği kadar zekasıyla da dikkat çeken 34 yaşındaki Ezgi Karakaya düğünde 2 muhteşem Novabella gelinliği ile adeta şıklık ve asaletin resmini sergiledi.

İlk olarak giydiği kristal minik taşlarla işlenen saten gelinliğinin ardından, full kasnak, elle taş işlemeli 2. Gelinliği after party’de giyen Ezgi hanımın, Novabella’nın ünlü tasarımcısı Cihan Gözel ile birlikte tasarımlarına şekil verdiği gelinliklerinin yapımı yaklaşık bir ay sürdü. Ezgi Hanımın güzelliğini küçük dokunuşlarla saçta Sabit Akkaya, makyajda Nihal Dinç tamamladı.

Türk gelinliğinin güler yüzü ve içtenliğiyle en sevilen isimlerinden biri olan 36 yaşındaki Mustafa Karakaya da özel dikim iki farklı damatlıkla geceyi tamamladı.

Çoşku dolu unutulmaz anlar, kahkahalar ve yüzlerdeki mutluluk izleriyle ölümsüzleşen düğünde, Gece 11.00’de Yusuf Özer ve Ekibinin muhteşem perküsyon şovuyla başlayan after party’de kelimenin tam anlamıyla eğlence tavan yaptı.

Çok sevgili kardeşimiz Mustafa Karakaya ve sevgili eşi Ezgi Karakaya’ya biz de Wedding Style ailesi olarak sonsuz mutluluklar diliyoruz.