Serkan ÇINAR’ın 2015 yılında , küçük gönderimler bazında şahıs firması olarak kurduğu Çınar Transport şu anda başta İzmir olmak üzere yerli üreticinin Avrupa’ ya ihracatında en önemli desteklerden biri.

Bugün Avrupa’da Almanya başta olmak üzere 12 ülkede kendi araç filosuyla teslimat yapan Çınar Kargo, Avrupa operayonunu daha hızlı yönetmek adına 2019 yılında Almanya Bremen’de kurduğu Dynamic Gmbh ile gücüne güç katmış.

‘’İşimiz başlangıçta numuneler ve küçük gönderilerin alıcıya ulaşmasından ibaretti” diyen Serkan Çınar, hedeflerini ve hayallerini büyük tutarak, müşterilerinin öneri ve talepleri doğrultusunda ilerleyip, onların desteğini ve güvenini kazanarak, kargo taşımacılığında, daha büyük ofis ve depolama alanlarında, kendi araçlarıyla alıcıya hızlı ve güvenli teslimat yapma noktasında bugünkü başarıya ulaştıklarının altını çiziyor.

Aralarında UPS, DHL, TNT gibi global çözüm ortaklarının da yer aldığı operasyonları aracılığıyla tüm dünyaya hızlı kurye, numune gönderim ve kargo hizmetlerinin olduğunu belirten Serkan Çınar, “Zaman çok değerli ve en efektif bir şekilde kullanılması gerekiyor. Kendi araçlarımız ve özverili çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizin tüm ihracat işlemlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirip onlara zaman kazandırıyoruz” diyor.

Biz de Wedding Style ekibi olarak Çınar – Dynamic GMBH’ye başarılarının devamını diliyoruz.