Uzun yıllar boyunca İzmir gelinlik camiasında emek veren Erdoğan GİRİŞ tarafından 2020 yılı sonlarında kurulan Ermine Prime, özgün kreasyonları ve işinde uzman tasarım ve üretim kadrosuyla gelinlik sektörüne güzel bir başlangıç yaptı.

Sertdemir İş Merkezi’nde atölyesinin yanısıra, toptan ve perakende satış hizmeti sunulan showroomu da bulunan Ermine Prime müşterilerin talepleri doğrultusunda ve gündemi takip ederek kreasyonlarını oluşturuyor. Ermine tasarım ekibi kreasyonlarını oluştururken seçtikleri malzemelerin kalitesi, modern ve herkese hitap eden tasarımları ile her geçen gün adından söz ettiriyor.

Modern talepleri olan İzmir kızları dahil, iç piyasa ve Avrupa müşetilerinden tam not alan Ermine Prime, Arap ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde isimlerini ve farkını duyurmayı hedefliyor.

Ermine Prime firma sahibi Erdoğan Bey’ in 16 yıllık sektör tecrübesi doğrultusunda piyasanın nabzını okumaktaki başarısı ve uzman tasarım ekibi ile birlikte büyük başarılara imza atacak gibi görünüyor. Biz de kendilerine başarılar diliyoruz.

ERMINE PRIME, FOUNDED IN LATE 2020 BY ERDOĞAN GİRİŞ, WHO HAS WORKED IN THE İZMİR BRIDAL DRESS COMMUNITY FOR MANY YEARS, HAS MADE A GOOD START TO THE BRIDAL DRESS INDUSTRY WITH ITS UNIQUE CREATIONS AND EXPERT DESIGN AND PRODUCTION STAFF.

Ermine Prime has a showroom offering wholesale and retail sales in addition to its workshop in the Sertdemir Business Centre, and it creates its creations in line with the demands of its customers and by following the agenda. Ermine design team makes a name with the quality of the materials they chose while creating their creations, and their modern and appealing designs day by day.

Ermine Prime got full marks from domestic market and European customers, including Izmir girls with modern demands and it aims to make its name and difference in many countries of the world, especially in Arab countries.

It seems that Ermine Prime will achieve great success in line with the 16 years industry experience of its owner Mr. Erdoğan in putting out the feelers of the market and its expert design team. And we wish them success.