Mimar Kemalettin Moda Merkezi Başkanı ve camianın gözde firmalarından Jamila Abiye’nin sahibi Sayın Erdoğan KULU ve sevgili eşi Serap KULU’nun kızları olan Melisa Filiz KULU, Sercan-Ahmet ERASLAN çiftinin oğlu olan Vedat ERASLAN ile 15 Eylül 2023 tarihinde, İnciraltı Şamdan Düğün Salonunda gerçekleştirdikleri rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Melisa Filiz KULU, sağlık lisesinde okudu ve daha sonrasında hemşirelik bölümünü bitirip yeni doğan yoğun bakım hemşiresi olarak çalışıyor. Vedat ERASLAN, ilk olarak Düzce Üniversitesini daha sonra Avrasya Üniversitesinin mimarlık bölümünü %100 burslu olarak bitirdi. Şu anda Akseki Alüminyum firmasında proje sorumlusu ve saha mimarı olarak çalışıyor.

Melisa, biri MATRİmonio Bridal’dan diğeri ise Carpediem’den olmak üzere toplamda 2 adet gelinlik giydi Vedat ise damatlık tercihini Smokin Damatlık firmasından yaptı.

Düğüne Jamila Abiye ailesinin değerli üyelerinin yanı sıra, camianın tanınan isimleri de katıldı. Bu isimlerden bazıları şöyledir; Aksesuare Zeynep-Cumhur ÖZDEMİR, Ayyıldız Koray-Olcay AVCI ve eşleri, Dormen Bahar-Rıdvan YALVAK, Eymi Fuat SÖVÜTLÜ, eşi ve kızı, İzmir Brode Fırat GÜVEN, Matrimonia Ercan Seray KULU, Moda Sinanlar İsmail SİNAN ve eşi, New Trend Ömer GELİBOLU ve eşi, Niobe Abiye Zeynep-Erman SÜMER, Oğuz Giyim Murat ŞENOL ve eşi, Pınar Moda Begüm-Yiğit EKERER, Relactive Ali İhsan YÖREK ve eşi, Simay Aksesuar Murat Aydın YENİEV ve eşi, Smokin Damatlık İsmail KAYMAZ ve eşi, Uzko Serkan UZUN ve eşi, Wedding Style Dergisi Nalan OĞUZ ve Ayşen YENEN…

Düğüne 600 civarında katılım sağlandı.

Balayını bodrumda dinlenerek ve eğlenerek geçirdiler.

Wedding Style ailesi olarak, nefesleri kesen bir başlangıçtan sonsuza giden bu yolda çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


JAMİLA’S HAPPY DAY !

Melisa Filiz KULU, the daughter of Mr. Erdoğan KULU, President of Mimar Kemalettin Fashion Centre and owner of Jamila Evening Dresses, one of the favourite companies of the community, and his beloved wife Serap KULU, married Vedat ERASLAN, the son of Sercan-Ahmet ERASLAN, on 15 September 2023 at Inciraltı Şamdan Wedding Hall with a dream wedding ceremony.

Melisa Filiz KULU studied at health high school and later graduated from the nursing department and works as a newborn intensive care nurse. Vedat ERASLAN first studied at Düzce University and then graduated from the architecture department of Avrasya University with 100% scholarship. He is currently working as a project manager and field architect at Akseki Aluminium Company.

Melisa wore a total of 2 wedding dresses, one from MATRİmonio Bridal and the other from Carpediem, and Vedat chose his groom’s suit from Tuxedo Groom’s suit company.

In addition to the valuable members of the Jamila Evening Dresses family, well-known names of the community also attended the wedding. Some of these names are as follows; Aksesuare Zeynep-Cumhur ÖZDEMİR, Ayyıldız Koray-Olcay AVCI and their wives, Dormen Bahar-Rıdvan YALVAK, Eymi Fuat SÖVÜTLÜ, his wife and daughter, Izmir Brode Fırat GÜVEN, Matrimonia Ercan Seray KULU, Moda Sinanlar İsmail SİNAN and his wife, New Trend Ömer GELİBOLU and his wife, Niobe Abiye Zeynep-Erman SÜMER, Oğuz Giyim Murat ŞENOL and his wife, Pınar Fashion Begüm-Yiğit EKERER, Relactive Ali İhsan YÖREK and his wife, Simay Accessories Murat Aydın YENİEV and his wife, Tuxedo Suit İsmail KAYMAZ and his wife, Uzko Serkan UZUN and his wife, Wedding Style Magazine Nalan OĞUZ and Ayşen YENEN…

The wedding was attended by around 600 people.

They spent their honeymoon in Bodrum relaxing and having fun.

As Wedding Style family, we wish our couple a lifetime of happiness on this road from a breathtaking beginning to eternity.