Cihan Nacar’dan
IF Wedding’e Büyüleyici Gala…

Avrupa’nın en büyük moda fuarlarından IF Wedding Fashion İzmir’in açılış gününe özel Tasarımcı Cihan Nacar’ın hazırladığı Gala Defilesinde moda şöleni yaşandı. Tasarımcı Cihan Nacar’ın fuara özel hazırladığı “Saklı Bahçe” isimli defile moda severlere sunuldu. Galaya katılan Başkan Tunç Soyer, defile sonunda Nacar’a teşekkür plaketi takdim etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ve İZFAŞ tarafından düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-15. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın gala defilesi izleyenleri büyüledi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in de takip ettiği defilede, ünlü tasarımcı Cihan Nacar’ın fuara özel hazırladığı “Saklı Bahçe” koleksiyonu modaseverlere sunuldu. Biri gelinlik, 30 parçadan oluşan tasarımları ünlü mankenler taşıdı. Gecenin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy yaptı.

Cihan Nacar, “Filizlenen ve büyüyen çiçeklerin güzelliği ve gizemi tıpkı hayatın kendisi gibi…Her çiçek, her bitki kendine has bir şekilde büyür. Bu çiçeklenmeler, renkler, çeşitlilik “Mystery Garden” koleksiyonunun ilham kaynağı oldu” dedi.

Gala gecesi, ünlü şarkıcı Sibel Can’ın konseri ile devam etti. Sibel Can sevilen şarkılarını IF Wedding Fashion İzmir katılımcıları ve konukları için seslendirdi.