ÇEŞME DÜĞÜNLERİNDE MARRIOTT FARKI

Nisan, 2020- Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme Marriott International otel grubunun lüks otel kategorisindeki Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü oteli olarak 2019 yılının Haziran ayında Çeşme’de hizmete girdi.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme ömür boyu unutulmayacak kutlamalarınız için Çeşme’de Marriott farkını yaşatıyor. Reges Resort & Spa, Çeşme’de uluslararası otel zincirlerinin lüks kategorisindeki tek oteli olarak Çeşme’nin merkezinde Boyalık Koyu’nun muhteşem manzarası eşliğinde kutlama ve tören yapmak isteyenler için mükemmel bir mekan

Kişiselleştirilmiş servis anlayışı, alanında uzman ekiplerin danışmanlığı ve eşsiz dış mekan alanları ile Reges Resort & Spa, 300 kişiden fazla misafir ağırlama kapasitesine sahip. Ege Denizi’nin büyüleyici manzarası ve açık hava alanlarının pastoral atmosferi hayalinizdeki düğünü beklentilerinizin ötesine taşıyor.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Cesme farklı, özel tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş düğün menülerinde yaratıcı lezzetler sunuyor. Executive Chef ve ekibi özenle seçilmiş lezzetleri misafirlerin isteğine göre şekillendirerek eşsiz menüler oluşturuyor. Düğün ve diğer kutlamalarınız için sofistike kokteyl büfelerinden gala yemeklerine kadar geniş yelpazede etkinlik seçenekleri ile hizmet veren otel düğün dekorasyonlarınız için profesyonel dekorasyon firmaları ile iş birliği içinde bulunuyor.

Nisan, 2020- Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme Marriott International otel grubunun lüks otel kategorisindeki Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü oteli olarak 2019 yılının Haziran ayında Çeşme’de hizmete girdi.

1400 m2 alanda faaliyet gösteren Reges Spa; özel bakımlardan oluşan Spa menüsü, her biri özel banyolu masaj odaları, geleneksel Türk Hamamı, sauna ve buhar odaları, termal kapalı havuzu ile etkinlikleriniz öncesinde rahatlamanız için ideal bir ortam sunuyor. Ilıca’nın kaynak sularından beslenen termal kapalı havuz iyileştirici ve rahatlatıcı etkiye sahip.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Cesme deniz kıyısındaki muhteşem konumu ile her odasında Ege Denizi’nin eşsiz manzarasının keyfini yaşatıyor. Her biri 40 metrekareden başlayan genişliğe sahip odaların tümü balkonlu. Düğün konaklamalarınızda standart oda seçeneklerinden süitlere farklı alternatifler sunan Reges’in en büyük süiti olan Reges Royal Suite büyük etkinlikler öncesinde 8-10 kişilik özel yemekler, düğün hazırlıkları ve konaklamalar için ideal bir tercih.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Cesme hayalinizdeki düğünü dinliyor ve en mutlu gününüzü deneyimli etkinlik ekibi ile masalsı bir şölene dönüştürüyor.