Gelinliğin modern markası Maxra Govana, Gazi Bulvarı’na yeni bir soluk getirdi. Gazi Bulvarının tarihi binalarından birinin modern bir iç mimari ile restore edilmiş halinden oluşan Maxra Govana Bridal mağazasının yeni dekorasyonu caddeye ışıl ışıl yansıdı.

İzmir’in köklü firmalarından Aytenler Grup’un gelinlik markası Maxra Govana Bridal’ın İzmir Çankaya’daki yeni mağazasının açılışına ünlü manken Didem Soydan ve oyuncu Neslihan Yeldan da katıldı.

İzmir’in iş, sanat ve moda dünyasından pek çok davetlinin katıldığı açılışta İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Salkım, Buca Eski Belediye Başkanı Cemil Şeboy, EGSD Başkanı Hayrettin Ertuğrul ve camianın önde gelenlerinden pek çok isim de yer aldı.

Açılışta Maxra Govana Bridal’ın tüm dünyada kabul görmüş ve gelinler arasında en çok tercihedilen birbirinden güzel modelleri tüm davetlilerden tam not aldı.

Kişiye özel tasarımların öne çıktığı, Helenistik ve bohem yansımaların ağırlık gösterdiği koleksiyonda üç ve dört boyutlu aplikler ve işleme teknikleriyle hazırlanan gelinlikler davetlilerden büyük beğeni topladı.

Wedding Style Dergisi olarak Maxra Govana Bridal’a yeni mağazalarının hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz.