En Özel Gününüz için Eşsiz Bir Mekan

19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı, düğün davetleri için eşi bulunmaz bir mekan. Deniz boyunca uzanan rıhtımı ve denizden ulaşıma imkan sağlayan iskelesi ile yaz düğünleri; tarihi öğelerle bezenmiş salonlarıyla da kış düğünleri için eşsiz alanlar sunuyor.

Detaylarda Saklı Mükemmellik
Farkın detaylarda saklı olduğunu biliyoruz. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar çiftlerimizin hayal ettiği gibi olması için uzman banket ekibimiz, menüden masa dekoruna, müzikten fotoğrafçı seçimine, her konuda destek oluyorlar. Düğün paketimizde karşılama kokteyli, tercihe göre belirlenecek 4 course menü, düğün pastası, gelin ile damat için özel hazırlanma odaları, hamam keyfi, konaklama hizmeti sunuluyor.

Düğün menüsü çiftlerimizin tercihi doğrultusunda ödüllü Executive Şefimiz Oktay Özgün tarafından hazırlanıyor. Uzman pasta şefimiz tarafından gelinle damadın tercihine göre özel olarak hazırlanan düğün pastamız ise çiftlerimize hediyemiz.

Yalıda Konaklama Ayrıcalığı
Sait Halim Paşa Yalısı’nda konaklama ayrıcalığı sadece burada evlenen çiftlere ait. Gelinle damat unutulmaz bir gecenin ardından ihtişamlı yatağı ve nostaljik küvetiyle misafirlerini eski zamanlara götüren balayı süitlerimizde konaklayıp, orijinal vitrayları günümüze kadar korunmuş Türk hamamından faydalanma şansına sahip. Sabah kahvaltılarını ise Boğaz manzarası eşliğinde yapıp evli bir çift olarak ilk günlerine yalı sefası ile başlıyorlar.

Gelenekselle Moderni Buluşturan Büyüleyici Alanlar
Sait Halim Paşa Yalısı Boğaz’ın kıyısında, tarihi dokuyla modern hizmet anlayışının buluştuğu, hayaller doğrultusunda dilendiği gibi şekillenebilecek alanlar sunuyor. Yemekli düzende 800, kokteyl düzeninde 1600 kişilik düğünlere ev sahipliği yapabilen yalının iki açık, 11 kapalı salonu bulunuyor.

Büyüleyici Boğaz manzarasına sahip rıhtım yaz nikahları, yalı ile özdeşleşmiş görkemli merdivenler ise kış nikahları için eşsiz birer alan. Dört tarafı cam kaplı mimarisi sayesinde Boğaz’ın ışıltısını içeriye taşıyan Harem Bahçe Salonu dört mevsim boyunca en tercih edilen alan. Yalının bahçesinde yer alan salon kristal avizeli, saten kumaş kaplı tavanı ve açılabilir cam duvarları ile modernle tarihi dokuyu birleştiriyor. Açık havada evlenmek isteyen çiftler ister Clement’s Bahçe’yi ister yalının 100 metre uzunluğunda rıhtımını tercih edebiliyorlar. Yalının yüksek tavanlı, Boğaz manzaralı salonları ise tarihi dokuyu tercih eden çiftler için ideal.

Köybaşı Caddesi No: 83
Yeniköy, İstanbul – TÜRKİYE
+ 90 (212) 223 05 66
www.saithalimpasa.com