Sevmek ve sevilmek – işte sihir burada başlar. Aşk Büyüsü Koleksiyonu’nun ana fikri, gelinlerin ihtişamını – tek ve biricik kadının büyülü statüsünü – göstermektir.

Koleksiyonun tamamı 40 eşsiz parçadan oluşuyor. Her birinde zarafet dokunuşu ve Fransız sade-şık yaklaşımı mevcut. Elbiselerin Güney Fransa’da bir manastırda çekilmesi bir amaç için verilmiş bir karardır – manastırın görkemli ve aynı zamanda katı atmosferi, kadın güzelliğini sadeliği içinde yüceltme fikrini temsil etmek için mükemmeldir.

Minimalist ancak özenle detaylandırılmış tasarımlar her bir elbisenin cazibesini ortaya çıkarıyor. En çekici Denizkızı ve A-siluetleri bu koleksiyonda en büyük hacmi oluşturuyor, ancak her ikisi de gelinlik havasına ve estetiğine uyacak şekilde mükemmel bir şekilde hazırlanmış 2 pantolon takım da var.

İster düz kumaş ister sofistike dantel olsun, tüm malzemeler olağanüstü kalitede. Şekiller ve tasarımlar, her kadının kendini özel hissetmesini sağlamak ve güzelliğini doğal bir şekilde vurgulamak için özenle hazırlanmıştır.

LOVE SPELL

Eva Lendel Love Spell Collection

Loving and being loved – that’s where magic begins. The main idea of the Love Spell Collection is to show the brides being in their splendor – magical status of the one and only woman.

The whole collection features 40 unique pieces. A touch of elegance and French simple-chick approach is present in each of them. Shooting the dresses in a southern French Abbey is a decision made for a purpose – the glorious and simultaneously strict atmosphere of it is just perfect to represent the whole idea of praising women beauty in its simplicity.

Minimalistic yet attentively detailed designs unfold the charm of each dress. The most attractive Mermaid and A-silhouettes make greatest volume in this collection, though there are also 2 pantsuits, both of them crafted to perfection to fit in with the bridal mood and aesthetics.

Whether it is plain fabric or sophisticated lace – all materials are exceptional quality. The shapes and designs are thoughtfully crafted to allow every woman feel special and highlight her beauty in a natural way.