Wedding Style Dergisi 15.yaşını IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nda düzenlediği şık bir defile ile taçlandırdı

Kurulduğu günden bu yana yurtiçinde ve yurtdışında Türk gelinlik damatlık ve abiye giyim markalarının en önemli temsilcilerinden biri olan Wedding Style Dergisi 15.yaşını IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nda düzenlediği şık bir defile ile taçlandırdı.

IF Wedding podyumunda, 20 güçlü gelinlik, damatlık ve abiye markasının katılımı ve Duman Ajansın başarılı koreografisiyle düzenlenen muhteşem karma defilede firmalar en gözde ürünlerini sergiledi. Fuarın ikinci günü akşamı 18.30’da, Maxra Govana’nın bir gelinlik ve bir abiye kıyafeti ile başlayan defilede, Torres Cerimonia, Çırağan Couture, Nazzan Dress, Lady Fiore, Alin Exlusive, Ünallar Dantel, Tiah Abiye, Niobe by ASM, Smyrna Line Wedding, Juzenna Abiye, ErNuke Moda, Ganador, San Fiore, Wedding 35, Miss Lioness, Quesste, Anna Perenna, Janroz Gelinlik sırasıyla podyumda yerini aldı.

Devlet Opera ve Bale sanatçılarının seslendirdiği solo “LAL” performansı eşliğinde sunulan şık bale gösterisi ile son bulan ve ağırladığı yüzlerce seçkin alıcı misafir tarafından büyük beğeniyle alkışlanan Wedding Style Show, yine IF Wedding İzmir Fuarı’na damga vurdu.

Wedding Style Dergisi’nin kurucu başkanı Nalan Oğuz şunları söyledi;

“15 yıldan bu yana yüzlerce Türk gelinlik, damatlık ve abiye markasının, dünyada binlerce nitelikli alıcıya ulaşan güçlü sesi, Wedding Style Dergisi olarak camianın gönüllü elçisi olmaya devam edeceğiz.

Burada , evimizde, fuarımızda, IF Wedding podyumunda olmak çok güzel bir duygu. Bugüne kadar fuarımızla beraber çok güzel işlere imza attık, birbirimize değer kattık, bundan sonra da bu çalışmalarımızı optimum fayda ile devam ettirmek istiyoruz.

Tüm sektörün dinamiklerine doğrudan ya da dolaylı katma değer sağlayan bu tarzda defile ve moda günleri organizasyonlarımıza yurtiçinde devam ederken, bu yıl ilk defa yurtdışında da bu tip bir organizasyonu yapmayı planlıyoruz. Türk düğün modasının en güçlü sesi olmaya, tüm Dünya’ya sesimizi duyurmaya devam edeceğiz, bizlere inanan ve bizimle yol arkadaşlığı eden tüm firmalarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi