Matematik mezunu, 3 sene öğretmenlik ve ardından psikoloji yüksek lisansı yaptı ve şimdi bir moda evinin sahibi…

Tuğçe Ünverenler modaya olan ilgisi ve yıllarca gelinlik sektörünün güçlü isimlerinden Nur Moda’nın sahibi olan babası Necdet Ünverenler’in yanındaki 5 yıllık deneyiminin ardından kendi moda evini açtı.
Nur Moda’yı yurt dışına açarak müşteri potansiyelini büyüten Tuğçe Ünverenler, kendi moda evini de aynı misyonla işletiyor. “Yurt dışına çalışmayan firmaların var olma şansı yok.” diyen Tuğçe Ünverenler; Kuveyt, Suudi Arabistan, Bahreyn, Almanya, Fransa, Belçika, Danimarka ve Hollanda başta olmak üzere çoğunlukla yurt dışına çalışıyor.

Bütün tasarımları kendi yapan Tuğçe Hanım, süreci tek başına yönetiyor. “Butik kalarak kaliteyi korumak istiyorum. Kaliteyi düşürmektense işi bırakmayı tercih ederim.” diyerek iddiasını bizlere anlatan Tuğçe Hanım 20 adetlik yeni koleksiyonuyla 2020 sezonuna hazır.
Ünlü Lübnanlı modacılardan ilham aldığını belirtirken, kendi tarzını ise ağır, nakışlı olarak adlandırıyor. Bütün ürünleri el işi olan ve asla yapıştırma kullanmayan Tuğçe Ünverenler, butik ve bir o kadar güçlü iddiası ve başarısıyla takdir topluyor.