BLOG

2021 Bahar Koleksiyonu

2021 Bahar Koleksiyonu

DETAYLARI

Moda sektörü tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinde hız kesmeden 2021 koleksiyonlarını bizlere sunmaya başladılar. Bizler her ne kadar 2020 yılından daha bir şey anlamasakta moda sektörü dur durak bilmeden yoluna devam ediyor. Bu bizlere daha da umut ışığı olmakta. Sizce de öyle değil mi? Bir şeylerin devam ediyor olması bizi günden güne mutlu sona erişebileceğimize olan inancımızı güçlendiriyor. Bu sezon daha hafif modelleri görücüye sunan tasarım evleri gelinliklerde de yeni normal hayatı bize yansıtıcaklar gibi duruyor. Yeni sezon modellere bizler hayran kaldık eminiz ki sizlerde bayılıcaksınız.. Gelin bu birbirinden şık tasarımların detaylarına bakalım


AMSALE
Her sezon birbirinden zarif modelleri bize sunan Amsale tasarım evi bu süreçte de doğallık ve sadeliğin savunucusu olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Saten den fiyonk detaylar, zarif inişler. Derin sırt detayları ile minimal ve kusursuz görüntüyü bizlere sunuyor. Bu tasarım evinin en ilgi çeken detayları ise vucuda oturan kusursuz görüntüsü , saten kumaş ile bu kadar harikalar yaratmak bir mucize. Biz bu tasarım evinin tasarımlarına bayıldık peki ya siz?


REEM ACRA
Reem Acra tasarım evi pandemi sürecinde hız kesmeden koleksiyonunu sunan markalardan biri oldu. Tamamen çiçeklerden ilham alınan bu koleksiyonda dantel kullanımları ilgimizi çekmekte. Zarafet deyince karşımıza çıkan ilk tasarım evlerinden olan Reem Acra bu sezon cappucino renk hafif inişli, bol dantel kullanılan ve minimal dekolteler ile cezbedici bir görüntü sunulan tasarımlardan oluşmakta. Tamamen yaz düğünü deyince aklımıza gelen her bir detayı gelinliklerine yansıtarak içimizi kıpır kıpır ediyor.

Victor&Rolf
Vintage savunucusu olan Victor&Rolf kusursuz sırt detayları ile karşımıza çıkıyor. Eteklerde olan kat kat volanlı inişler, derin dekolteler ile satenin birleşimi tüm moda dünyası tarafından beğeniyle karşılandı. Zarif bir görünümü minimal detaylarla ve ufak cesur dokunuşlarla zirveye çıkartan tasarım evi pandemi dönemini en pozitif şekilde kullanan markalardan biri oldu bizce. Her bir gelinlik sizde de sanki üzerinizdeymiş gibi hayal kurmanızı sağlamıyor mu? Her bir detayına bayıldık..


ROLAND MOURET
Tasarım evi felsefe olarak “ Arkadaşlarınızı, ailenizi memnun etmeyi değil. Eşinizin ve sizin gelinlikle ilişkili olmanızı istedik” diyerek bir koleksiyon hazırladıklarını dile getirmişlerdir. Tasarımları maskulen ve çarpıcı çizgilerden oluşan bir koleksiyonu bizlere sunmaktadırlar. Sadeliğin yanı sıra gelinliğe başka bir bakış açısı getiren Roland Mouret baskılı karolin etekler, derin yırtmaçlar ve en önemliside iki parçadan oluşan gelinlik modelleri ile sektöre bambaşka bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Peki siz düğününüzde iki parçalı gelinlik giymeyi tercih eder miydiniz? Zamanın bizi neye sürükleyeceği belli mi olur. Her şey değişirken gelinlikler neden değişmesin ki..

Melis EMİROĞLU