Haberler

WEDDİNG STYLE SHOW November 2019

WEDDİNG STYLE SHOW November 2019
  • 29 - Kasım - 2019

30 ÜLKEDEN YÜZLERCE SEKTÖR TEMSİLCİSİ İZMİR’E GELDİ

Gelinlik ve Abiye sektörünün dünyadaki öncü şehri İzmir 30 ülkeden gelen yüzlerce sektör temsilcisini ağırladı. Wedding Style Show Nowember kapsamında Swissotel Büyük Efes’te gerçekleştirilecen defilede İzmir’in önde gelen 26 markası 2020 yılı yeni çizgilerini İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Kazakistan, Rusya, Arazarbeycan, Dubai ve Katar olmak üzere 30 ülkeden gelecen sektör temsilcilerine tanıttı. İzmir başta olmak üzere Türkiye ekonomisi için önemli bir girişim olan   Wedding Style Show Nowember  ile yurt içi ve yurt dışından yüzlerce girişimci iç ve dış pazara yönelik milyonlarca liralık anlaşmalara imza attı.

ÜNLÜ MANKENLER PODYUMA ÇIKTI

Wedding Style Show November gecesine yıldızlar yağdı. Defilede Türkiye’nin ünlü mankenlerinden  Özge Ulusoy, Şebnem Sheffer, Tuba Melis Türk, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, Ece Begüm Yücetan gibi isimler podyuma çıktı.

ANLAŞMALAR ŞİMDİDEN YAPILDI

Sektöre sinerji getiren etkinlik öncesi yerli ve yabancı sektör temsilcileri bir araya gelerek şimdiden 2020 yılı için anlaşmalarını imzaladı. Görsel showun yanısıra ekonomik anlamda da sektöre ivme kazandıran Wedding Style Show Nowember herkesi mutlu ederken, büyük ilgi neticesinde katılımcılar salonlara sığmadı.

 

DEFİLEYE KATILAN FİRMALAR

-Adimo Cerinomia
-Bianco Vita
-Chaton D’or
-Deniz Yıldızı
-Elizi & Poem
-Emine Yıldırım
-Fabbian Sposa
-Fevziye Moda
-Gör-Sev Moda
-Gültekin Ataseven
-İğne İplik Moda
-İrem Sposa
-Jamila Abiye
-Kaneviçe Moda
-Maxra Govana
-Maxvera
-Maxxe
-Miss Proto
-Nazarel
-Nilgün Gelinlik
-Pınar Moda
-Rimano Sposa
-Torres Cerinomia
-White House
-Yıldızgör Bridal