Haberler

EDİTÖRDEN..

EDİTÖRDEN..
  • 12 - Kasım - 2019

Merhaba değerli okurlarımız.

Yine bir sezon açılış sayımızla karşınızdayız. 19-21 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Fashionist Fuarı ile 2020 sezonunu açmaya hazırlanıyoruz. Türk abiye giyiminin öncü firmalarının yer aldığı fuarın tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum.

Wedding Style Dergisi olarak, 22 Kasım Cuma günü, İzmir Swissotel Büyük Efes’te gerçekleştirileceğimiz Wedding Style Show November ile büyük bir ilke atıyoruz.

Türkiye’nin 26 dev gelinlik, damatlık ve abiye giyim markası WEDDİNG STYLE SHOW NOVEMBER etkinliği kapsamında birbirinden iddialı modellerden oluşan 2020 koleksiyonunu tüm dünyadan gelen VIP ziyaretçilere sergileyecek.

IF Wedding öncesi koleksiyonların görücüye çıkması, erken siparişlerin alınması ve fuardan önce nabızların yoklanması açısından büyük fırsatlar sunacak ve umuyoruz ki geleneksel hale gelecek olan Wedding Style Show November’ın İzmir’e hayırlı olmasını diliyorum.

Bu sayımızda sizler için en seçkin tasarımcı firmaların ürünlerinden oluşan güzel bir editoryal çekim yaptık. Sea Garden Resort Bodrum’un mavi bayraklı koylarında Blue Diamond teknesinde gerçekleştirdiğimiz çekim kışa beş kala içinizi ısıtacak.

Sonbahar Kış Modası, Bizim Güzel Dünyamız, Niçin Cumhuriyet, Dünyamızın Çiçeği Çocuklarımız ve Makyajlı Çocuklar gibi eğitici, düşündürücü dosya konularımız, trend ve kombin seçkilerimiz ve sektörün son haberleri ilerleyen sayfalarımızda sizleri bekliyor.

Hepinize keyifli okumalar diliyorum.